Tisztelt vásárlóink!

Üzletünk 2024.04.19-én, pénteken technikai okok miatt zárva tart.

Bezárás

  • Főoldal
  • Állásajánlat - Értékesítő

Állásajánlat - Értékesítő

Értékesítő munkatársat keresünk számítástechnikai üzletünkbe!

Számítástechnikai és mobiltelefon nagy- és kiskereskedelmével foglalkozó cégünk keres szakképzett vagy tapasztalattal rendelkező értékesítő munkatársat.

Feladatok:
- Számítástechnikai termékek értékesítése
- Mobiltelefon, kiegészítők értékesítése
- Beszállítókkal való kapcsolattartás
- Adminisztrációs feladatok

Ami számunkra fontos:
- Számítástechnika és mobiltelefonok területén szerzett szakmai tapasztalat
- Önálló, felelősségteljes munkavégzés
- Fejlett kommunikációs képesség
- Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
- Önállóság, bizalom
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Hosszútávú, kiszámítható munkavégzés
- Rugalmas és kellemes munkahelyi körülmények, segítőkész, kreatív csapat

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzodat és nettó fizetési igényedet az info@landcomputer.hu email címre „ÉRTÉKESÍTŐ” tárggyal.