Tisztelt vásárlóink!

Üzletünk 2024.04.19-én, pénteken technikai okok miatt zárva tart.

Bezárás

  • Főoldal
  • Állásajánlat - Junior webprogramozó

Állásajánlat - Junior webprogramozó

Junior webprogramozó munkatársat keresünk számítástechnikai üzletünkbe!

Számítástechnikai és mobiltelefon nagy- és kiskereskedelmével foglalkozó cégünk keres HTML, CSS, JavaScript, PHP és MySQL ismeretekkel rendelkező junior webprogramozó munkatársat.

Feladatok:
- Weboldalak felületének elkészítése grafikai tervek alapján
- Részvétel webes rendszerek fejlesztésében
- Tesztelés és karbantartás
- Projektben való részvétel

Ami számunkra fontos:
- HTML, CSS és JavaScript magabiztos használata
- PHP és MySQL tapasztalatok
- Frontrend keretrendszerek ismerete (pl. Bootstrap)
- Megbízhatóság, precizitás, motiváció
- Gyors tanulási készség, jó problémamegoldó képesség
- Rugalmasság, kitartás, csapatmunkára való nyitottság
- Gyors és igényes munka, reszponzív és keresőbarát szemlélet

Amit kínálunk:
- Önállóság, bizalom
- Hosszútávú, kiszámítható munkavégzés
- Rugalmas és kellemes munkahelyi körülmények, segítőkész, kreatív csapat
- Versenyképes jövedelem

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzodat és nettó fizetési igényedet az info@landcomputer.hu email címre „JUNIOR WEBPROGRAMOZÓ” tárggyal.