• Főoldal
  • Állásajánlat - Marketinges

Állásajánlat - Marketinges

Marketing asszisztens munkatársat keresünk számítástechnikai üzletünkbe!

Számítástechnikai és mobiltelefon nagy- és kiskereskedelmével foglalkozó cégünk keres szakképzett vagy tapasztalattal rendelkező marketing asszisztens munkatársat cégünk kereskedelmi tevékenységének fejlesztésére, és a piaci lehetőségek hatékony kiaknázása céljából.

Feladatok:
- Social média kezelése: posztok, hirdetések
- Értékesítő csapat munkájának elősegítése, akciók, promóciók, hírlevek tervezése, készítése, küldése, hatékonyságuk elemzése
- Konkurencia- és médiafigyelés
- Online kampányok megszervezése, irányítása
- Adwords / Facebook - Google Ads fiók kezelése
- Tartalommarketing (blog)

Ami számunkra fontos:
- Marketing/kommunikáció szakirányú végzettség vagy jártasság/tapasztalat marketingben
- Jó kommunikációs készség, problémamegoldó, és szervezőképesség
- Angol nyelvtudás
- Online marketingben szerzett tapasztalat
- Önálló munkavégzés
- PROAKTIV SZEMÉLYISÉG

Amit kínálunk:
- Azonnali munkakezdés
- Kihívásokban gazdag munka
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Hosszútávú, kiszámítható munkavégzés
- Rugalmas és kellemes munkahelyi körülmények, segítőkész, kreatív csapat

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzodat és nettó fizetési igényedet az info@landcomputer.hu email címre „MARKETING ASSZISZTENS" tárggyal.