27" ASUS TUF Gaming VG27AQA1A LCD monitor fekete
  • Gyártói cikkszám: VG27AQA1A
  • EAN / vonalkód: 4711081907503
  • 36 hónap garancia
Népszerű
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Van
Tulajdonságok:
  • Tükröződéscsökkentő bevonat
  • Háttérvilágítás: LED
  • HDR támogatás: HDR10
  • HDCP támogatás: igen, v2.2
  • Adaptív szinkronizálás: FreeSync™ Premium
  • Beépített hangszóró: 2 x 2 Watt
  • Dönthetőség: +20° ~ -5°
  • Méret állvány nélkül: 615.19 x 366.36 x 50.5 mm
Csatlakozás:
  • DisplayPort 1.2 x 1
  • HDMI(v2.0) x 2
  • Fejhallgató kimenet
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásVan
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
DönthetőIgen
Felbontás2560 x 1440
Fogyasztás24 W
Fényerő300 cd/m2
HangszóróVan
Hangszóró teljesítménye2 x 2 W
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia170 Hz
Képátló27 inch
Magasság (talppal)45.4 cm
Mélység (talppal)21.3 cm
Nvidia G-Sync támogatásNincs
Panel típusaVA
Statikus kontraszt3000:1
Szélesség (talppal)61.5 cm
TípusLED monitor
Tömeg (talppal)4.7 kg
Válaszidő1 ms
Állítható magasságNem
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőNem
Ajánlott termékek
Mikrofon/Fülhallgató
Genius HS-M300 Headset Green
  • Típus: Mobil headset
  • Hangrendszer: 2.0
  • Csatlakozó: 3.5mm