27" Samsung Odyssey G65B ívelt LCD monitor (LS27BG650EUXEN)
  • Gyártói cikkszám: LS27BG650EUXEN
  • EAN / vonalkód: 8806094192599
  • 24 hónap garancia
Népszerű
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (2-3 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Van
Tulajdonságok:
QHD felbontás
DisplayHDR 600
240 Hz-es frissítési frekvencia és 1ms válaszidő
Száguldj keresztül a jeleneteken. A 240 Hz-es frissítési frekvencia kiküszöböli a késleltetést az izgalmas játékmenethez, ultrasima akciókkal. Az 1 ms-os válaszidővel és az elmosódásmentes képkockákkal azonnal ráugorhatsz az ellenségre, amikor meglátod őket.
FreeSync premium pro
Samsung Gaming
Smart TV élmény
1000R ív
CoreSync és Core világítás tervezés
Game Bar
Ultraszéles játéknézet
Auto Source Switch+
Ergonomikus állvány
Műszaki adatok
Kijelző:
  • Képernyőméret (Class): 27
  • Sík / Ívelt: Ívelt
  • Aktív kijelző méret (Szé x Ma) (mm): 596.736 x 335.664mm
  • Ívelt képernyő: 1000R
  • Képarány: 16:9
  • Panel típus: VA
  • Fényerő (tipikus): 350 cd/m2
  • Fényerő (perc): 300 cd/m2
  • Statikus kontraszt-arány: 2,500:1(Typ.)
  • HDR (High Dynamic Range): VESA DisplayHDR 600
  • Felbontás: 2,560 x 1,440
  • Reakcióidő (mp): 1ms(GTG)
  • Betekintési szög (H/V): 178°(H)/178°(V)
  • Színtámogatás: Max 1B
  • Színskála (DCI): 95% (Typ), 88% (Min)
  • Képkockasebesség: Max 240Hz
Általános jellemzők:
  • Szemkímélő Üzemmód: Igen
  • Villódzásmentes technológia: Igen
  • Quantum Dot Color: Igen
  • Játék mód: Igen
  • Képméret: Igen
  • Windows minősítés: Windows 10
  • FreeSync: FreeSync Premium Pro
  • Virtuális AIM Point: Igen
  • Core Sync: Igen
  • Game Bar 2.0: Igen
  • Gaming Hub: Igen (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES)
  • HDMI-CEC: Igen
  • Auto Source Switch+: Igen
  • Adaptív kép: Igen
  • Ultraszéles Játék nézet: Igen
Smart Szolgáltatás:
  • Operációs rendszer: Tizen™
  • Távoli térbeli hanginterakció: Igen
  • SmartThings App támogatás: Igen
  • SmartThings: Igen
  • Mobilról képernyőre - Tükrözés, DLNA: Igen
  • Koppints a nézetre: Igen
  • Távoli hozzáférés: Igen
  • Hangtükrözés: Igen
  • Videókommunikáció: Google Duo
  • ConnectShare™ (USB 2.0): Igen
  • Webes szolgáltatás: Microsoft 365
Interfész:
  • Vezeték nélküli kijelző: Igen
  • D-Sub: Nem
  • DVI: Nem
  • Dual Link DVI: Nem
  • Kijelző csatlakozó: 1 db
  • Display Port Verzió: 1.4
  • Display Port Kimenet: Nem
  • Mini-Display Port: Nem
  • HDMI: 2 db
  • HDMI Verzió: 2.1
  • HDCP Version (HDMI): 2.2
  • Audió bemenet: Nem
  • Fülhallgató csatlakozó: Igen
  • USB Hub: 2
  • USB Hub Verzió: 3
  • USB-C: Nem
  • Ethernet (LAN): 1 db
  • Beépített Wi-Fi: Igen (WiFi5)
  • Bluetooth: Igen (BT5.2)
Hang:
  • Hangszóró: Igen
  • Adaptív hang: Igen
Kalibrálás:
  • Gyári Tuning: Igen
  • Színmód: Standard/Dynamic/Movie/Graphic/Entertain
  • Gyári beállítás riport: Igen
Kialakítás:
  • Előlap színe: Fekete
  • Hátlap szín: Fekete
  • Állvány színe: Fekete
  • Állvány típusa: HAS PIVOT
  • HAS (Állítható magasságú állvány): 120.0 ± 5.0
  • Döntés: -9.0o(± 2°) ~ 13.0o(± 2°)
  • Forgatás: -15.0o ~ 15.0o
  • Pivot: -92.0o ~ 92.0o
Energiahatékonyság:
  • Tápegység: AC100-240V
  • Energiafelhasználás (jellemző): 26.0 W
  • Energiafogyasztás (DPMS): 0.50 W
  • Energiafogyasztás (éves): 38 kWh
  • Típus: Külső adapter
Méretek és tömeg:
  • Méret talppal (Szé x Ma x Mé): 615.8 x 578.3 x 311.1 mm
  • Méret talp nélkül (Szé x Ma x Mé): 615.8 x 384.4 x 165.6 mm
  • Súly talppal: 6.4 kg
  • Beállított súly állvány nélkül: 4.5 kg
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásVan
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
USB
Fejhallgató
DönthetőIgen
Energiaosztály - SDR (A-G)Termékinformációs adatlap
Felbontás2560 x 1440
Fogyasztás26 W
Fényerő350 cd/m2
Görbület1000R
HangszóróVan
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia240 Hz
Képátló27 inch
Magasság (talppal)57.8 cm
Mélység (talppal)31.1 cm
Nvidia G-Sync támogatásNincs
Panel típusaVA
Statikus kontraszt2500:1
Szélesség (talppal)61.5 cm
TípusLED monitor
Tömeg (talppal)6.4 kg
Válaszidő1 ms
Állítható magasságIgen
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőIgen
Ajánlott termékek
Monitor
Benq 27" GW2790T IPS LED
  • Kijelző méret: 27 "
  • Képminőség: Full HD
Kedvencekhez
Billentyűzet
Endorfy Thock 75% Palm Rest V2 Grey