AOC 27" Q27B3CF2 IPS LED
  • Gyártói cikkszám: Q27B3CF2
  • EAN / vonalkód: 4038986181464
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Van
16:9, 2560x1440, 27", QHD, LED, IPS, 100Hz, 4ms, 1500:1, 350cd/m2, 1xHDMI, 3xUSB3.0, 1xUSB-C, Hangszóró, Black, Állítható magasság
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásVan
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
USB
USB Type-C
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
Dinamikus kontraszt20000000:1
DönthetőIgen
Felbontás2560 x 1440
Fogyasztás35 W
Fényerő350 cd/m2
Gaming monitorNem
HangszóróVan
Hangszóró teljesítménye2 x 2 W
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia100 Hz
Képátló27 inch
Magasság (talppal)39.8 cm
Mélység (talppal)22.9 cm
Nvidia G-Sync támogatásNincs
Panel típusaIPS
Statikus kontraszt1500:1
Szélesség (talppal)61.6 cm
TípusLED monitor
Tömeg (talppal)5.5 kg
Válaszidő1 ms
Állítható magasságIgen
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőNem
Ajánlott termékek
Monitor
HP 27" 527sa IPS LED
  • Képarány: 16:9
  • Felbontás: 1920x1080
  • Kijelző méret: 27 "
  • Képminőség: Full HD
Kedvencekhez
Monitor
HP 27" 727pq IPS LED
  • Képarány: 16:10
  • Kijelző méret: 27 "