AOC 27" Q27G4SRU IPS LED
  • Gyártói cikkszám: Q27G4SRU
  • EAN / vonalkód: 4038986182713
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (8-10 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Van
16:9, 2560x1440, 27", QHD, LED, IPS, 320Hz, 0,3ms, 1000:1, 400cd/m2, DP, 2xHDMI, 4xUSB3.2, FreeSync, G-Sync, Black, Állítható magasság, Pivot, Gamer
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásVan
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
USB
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
Energiaosztály - SDR (A-G)Termékinformációs adatlap
Felbontás2560 x 1440
Fogyasztás26 W
Gaming monitorIgen
HangszóróNincs
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia300 Hz
Képátló27 inch
Magasság (talppal)38.6 cm
Mélység (talppal)22.7 cm
Nvidia G-Sync támogatásVan
Panel típusaIPS
Szélesség (talppal)61.3 cm
TípusLED monitor
Tömeg (talppal)6.1 kg
Válaszidő1 ms
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőNem
Ajánlott termékek
Gamepad
Genesis Mangan 400 Wireless Gamepad Red
  • Típus: Vezeték nélküli
  • Platform: PC/Android/Nintendo Switch
  • Csatolófelület: USB Type-C/Bluetooth
  • Vibrációs funkció: Igen
Kedvencekhez
Monitor
TCL 24,5" 25G64 IPS LED
  • Képarány: 16:9
  • Felbontás: 1920x1080
  • Kijelző méret: 24,5 "
  • Képminőség: Full HD
Monitor
Benq 23,8" BL2490 IPS LED
  • Kijelző méret: 23,8 "