AOC 27" C27G4ZXU LED Curved
  • Gyártói cikkszám: C27G4ZXU
  • EAN / vonalkód: 4038986181488
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Van
16:9, 1920x1080, 27", Full HD, LED, VA, 280Hz, 0,3ms, 4000:1, 300cd/m2, Ívelt, DP, 2xHDMI, 4xUSB3.0, Hangszóró, Black, Állítható magasság, Gamer
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásVan
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
USB
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
Dinamikus kontraszt80000000:1
DönthetőIgen
Felbontás1920 x 1080
Fogyasztás30 W
Fényerő300 cd/m2
Gaming monitorIgen
Görbület1500R
HangszóróVan
Hangszóró teljesítménye2 x 2 W
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia280 Hz
Képátló27 inch
Magasság (talppal)39.5 cm
Mélység (talppal)22.7 cm
Nvidia G-Sync támogatásNincs
Panel típusaVA
Statikus kontraszt4000:1
Szélesség (talppal)61.1 cm
TípusLED monitor
Tömeg (talppal)6.1 kg
Válaszidő0.3 ms
Állítható magasságIgen
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőIgen
Ajánlott termékek
Egér
HP Vezeték nélküli Egér Z3700, fehér
  • Csatlakozók: USB wireless
  • Egér érzékelő típusa: Optikai
  • Gyártó: HP HEWLETT PACKARD
  • Kompatibilitás: Windwos, Mac OS 10.3, Chrome OS
Kedvencekhez
Mikrofon/Fülhallgató
Gembird MHS-903 Headset Black/Red
  • Csatlakozó: 3.5mm
  • Frekvencia átvitel: 20Hz-20k Hz
  • Hangrendszer: 2.0
  • Impedancia: 32 Ohm