ASRock 34" PG34QRT3A Phantom Gaming OLED Curved
  • Gyártói cikkszám: PG34QRT3A
  • EAN / vonalkód: 4710483945342
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (3-7 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Van
21:9, 3440x1440, 34", WQHD, LED, VA, 180Hz, 1ms, 4000:1, 500cd/m2, Ívelt, DP, 2xHDMI, 4xUSB3.2, Hangszóró, Wifi, FreeSync, Black, Állítható magasság, Pivot
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásVan
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
USB
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
DönthetőIgen
Felbontás3440 x 1440
Fogyasztás100 W
Fényerő500 cd/m2
Gaming monitorIgen
Görbület1500R
HangszóróVan
Hangszóró teljesítménye2 x 2 W
Képarány21:9
Képfrissítési frekvencia180 Hz
Képátló34 inch
Magasság (talppal)58.2 cm
Mélység (talppal)33.2 cm
Nvidia G-Sync támogatásNincs
Panel típusaVA
Statikus kontraszt4000:1
Szélesség (talppal)80.9 cm
TípusMini LED monitor
Tömeg (talppal)9.6 kg
Válaszidő1 ms
Állítható magasságIgen
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőIgen
Ajánlott termékek
Monitor
Xiaomi 23,8" G24i IPS LED
  • Képarány: 16:9
  • Felbontás: 1920x1080
  • Kijelző méret: 23,8 "
  • Képminőség: Full HD
Kedvencekhez
Mikrofon/Fülhallgató
Sennheiser XS LAV Microphone Black
  • Típus: Mikrofon
  • Csatlakozó: USB-C
  • Kábel hossza: 2 m
  • Frekvencia átvitel: 70Hz-18kHz