Asus 27" VA27AQSB IPS LED
  • Gyártói cikkszám: VA27AQSB
  • 24 hónap garancia
Népszerű
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Van
27", 16:9, 2560x1440, WQHD, LED, IPS, 75Hz, 1ms, 1000:1, 350cd/m2, DP, 1xHDMI, 2xUSB2.0, Hangszóró, Black, Állítható magasság, Pivot
VA27AQSB szemkimélő monitor
Az ASUS VA27AQSB egy 27 hüvelykes WQHD (2560x1440) monitor, amely keret nélküli IPS panellel rendelkezik a széles látószögű betekintés érdekében, a hihetetlenül éles képek és lenyűgöző videólejátszás érdekében. Akár 75Hz-es képfrissítés, Adaptive-Sync technológiával az éles és tiszta videólejátszás érdekében. Rendkívül ergonomikus kialakítás: dönthető, elforgatható, és állítható magasságú. A TÜV Rheinland által tanúsított villogásmentes és alacsony kék fényű kivitel.
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásVan
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
USB
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
Dinamikus kontraszt100000000:1
DönthetőIgen
Felbontás2560 x 1440
Fogyasztás40 W
Fényerő350 cd/m2
HangszóróVan
Hangszóró teljesítménye2 x 2 W
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia75 Hz
Képátló27 inch
Magasság (talppal)36.7 cm
Mélység (talppal)22.6 cm
Nvidia G-Sync támogatásNincs
Panel típusaIPS
Statikus kontraszt1000:1
Szélesség (talppal)61.3 cm
TípusLED monitor
Tömeg (talppal)6.7 kg
Válaszidő1 ms
Állítható magasságIgen
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőNem
Ajánlott termékek
Mikrofon/Fülhallgató
OneOdio ON55 Microphone Black
  • Típus: Mikrofon
  • Csatlakozó: 6,3mm
  • Kábel hossza: 5 m
  • Frekvencia átvitel: 40Hz-15kHz