ASUS BE24EQSK LED Monitor 24" IPS 1920x1080, HDMI/D-Sub/Displayport, 2MP Webkamera, hangszóró
  • Gyártói cikkszám: BE24EQSK
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Nincs
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásNincs
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonVan
Beépített webkameraVan
CsatlakozókVGA (D-sub)
HDMI
DisplayPort
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
Dinamikus kontraszt100000000:1
DönthetőIgen
Felbontás1920 x 1080
Fogyasztás15 W
Fényerő300 cd/m2
Gaming monitorNem
HangszóróVan
Hangszóró teljesítménye2 x 2 W
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia75 Hz
Képátló23.8 inch
Magasság (talppal)49.2 cm
Mélység (talppal)21.1 cm
Nvidia G-Sync támogatásNincs
Panel típusaIPS
Statikus kontraszt1000:1
Szélesség (talppal)54 cm
TípusLED monitor
Tömeg (talppal)5.6 kg
Válaszidő5 ms
Állítható magasságIgen
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőNem
Ajánlott termékek
Monitor
HP 27" 527sw IPS LED
  • Képarány: 16:9
  • Felbontás: 1920x1080
  • Kijelző méret: 27 "