Dahua 25" LM27-E231B IPS LED
  • Gyártói cikkszám: LM27-E231B
  • EAN / vonalkód: 6939554937774
  • 24 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (2-3 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
    16:9, 1920x1080, 27", Full HD, LED, IPS, 180Hz, 1ms, 1000:1, 300cd/m2, DP, 1xHDMI, FreeSync, Black
    Ajánlott termékek
    Mikrofon/Fülhallgató
    Genius HS-610 Headset Black
    • Típus: Mobil headset
    • Hangrendszer: 2.0
    • Csatlakozó: 3.5mm
    • Kábel hossza: 1,5 m
    Kedvencekhez
    Monitor
    LG 27" 27G810A-B IPS LED
    • Képarány: 16:9
    • Felbontás: 3840x2160
    • Kijelző méret: 27 "