Dahua 27" LM27-C301B IPS LED
  • Gyártói cikkszám: LM27-C301B
  • EAN / vonalkód: 6939554921544
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • Képfrissítési frekvencia: 100 Hz
16:9, 2560x1440, 27", QHD, LED, IPS, 100Hz, 5ms, 1200:1, 300cd/m2, DP, 1xHDMI, Black
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
Képfrissítési frekvencia100 Hz
Ajánlott termékek
Monitor
AOC 24" 24B3CA2 IPS LED
  • Képarány: 16:9
  • Felbontás: 1920x1080
  • Kijelző méret: 23,8 "