Dahua 27" LM27-E240C LED Curved
  • Gyártói cikkszám: LM27-E240C
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (3-5 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • Képarány: 16:9
  • Felbontás: 1920x1080
  • Kijelző méret: 27 "
  • Képminőség: Full HD
16:9, 1920x1080, 27", Full HD, LED, VA, 240Hz, 1ms, 4000:1, 350cd/m2, Ívelt, DP, 1xHDMI, FreeSync, G-Sync, Black, Gamer
Felbontás1920x1080
Kijelző méret27 "
KépminőségFull HD
Kijelző típusLED
Panel típusVA
Képfrissítés240 Hz
Válaszidő1 ms
Kontrasztarány4000:1
Fényerő350 cd/m2
ÍveltIgen
VGA csatlakozóNem
Display PortIgen
Mini DisplayPortNem
HDMI csatlakozó1 db
HangszóróNem
WifiNem
LANNem
BluetoothNem
TV-tunerNem
LFDNem
webOSNem
FreeSyncIgen
G-SyncIgen
ÉrintőképernyőNem
SzínBlack
Állítható magasságNem
ForgathatóNem
WebkameraNem
KártyaolvasóNem
GAMERIgen
Ajánlott termékek
Mikrofon/Fülhallgató
Razer Seiren Mini Mercury White
  • Típus: Mikrofon
  • Csatlakozó: USB
  • Frekvencia átvitel: 44,1kHz-48k Hz
  • Mikrofon: Igen
Kedvencekhez
Monitor
Dahua 27" LM27-C201P IPS LED
  • Kijelző méret: 27 "
Mikrofon/Fülhallgató
Canyon CNS-CEP6W Headset White
  • Bluetooth: Nem
  • Csatlakozó: USB-C
  • Frekvencia átvitel: 20Hz-40kHz