Dahua 27" LM27-U401A IPS LED
  • Gyártói cikkszám: LM27-U401A
  • EAN / vonalkód: 6923172522337
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (3-5 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • Állítható magasság: Igen
  • Bluetooth: Nem
  • Display Port: Igen
  • Érintőképernyő: Nem
16:9, 3840x2160, 27", 4K, LED, IPS, 60Hz, 5ms, 1000:1, 300cd/m2, DP, 2xHDMI, 2xUSB3.2, 1xUSB-C, Black, Állítható magasság, Pivot
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
Állítható magasságIgen
BluetoothNem
Display PortIgen
ÉrintőképernyőNem
Felbontás3840x2160
Fényerő300 cd/m2
ForgathatóIgen
FreeSyncNem
G-SyncNem
HangszóróNem
HDMI csatlakozó2 db
ÍveltNem
KártyaolvasóNem
Képarány16:9
Képfrissítés60 Hz
Képminőség4K
Kijelző méret27
Kijelző típusLED
Kontrasztarány1000:1
LANNem
LFDNem
Mini DisplayPortNem
Panel típusIPS
SzínBlack
USB Type-C1 db
USB3.22 db
Válaszidő5 ms
VGA csatlakozóNem
WebkameraNem
webOSNem
WifiNem
Ajánlott termékek
Mikrofon/Fülhallgató
Canyon CNS-CEP6W Headset White
  • Csatlakozó: USB-C
  • Frekvencia átvitel: 20Hz-40kHz
  • Hangrendszer: 2.0
Kedvencekhez
Kormány
MOZA HGP Shifter
  • Típus: Kiegészítő
  • Vibrációs funkció: Nem
  • Force feedback: Nem
  • Direct drive: Nem
Mikrofon/Fülhallgató
Apple EarPods Headset White
  • Típus: Mobil headset
  • Hangrendszer: 2.0
  • Csatlakozó: 3.5mm