Dahua 27" LM27-B201S IPS LED
  • Gyártói cikkszám: LM27-B201S
  • EAN / vonalkód: 6923172545909
  • 24 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Nincs
16:9, 1920x1080, 27", Full HD, LED, IPS, 100Hz, 5ms, 3000:1, 250cd/m2, VGA, 1xHDMI, Hangszóró, Black
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásNincs
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókVGA (D-sub)
HDMI
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
DönthetőNem
Felbontás1920 x 1080
Fogyasztás36 W
Fényerő250 cd/m2
Gaming monitorNem
HangszóróVan
Hangszóró teljesítménye2 x 1 W
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia75 Hz
Képátló27 inch