Dahua 30" LM30-E330CW LED Curved
  • Gyártói cikkszám: LM30-E330CW
  • EAN / vonalkód: 6939554902802
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (3-5 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • Csatlakozók:
    HDMI
    DisplayPort
21:9, 2560x1080, 30", UWFHD, LED, VA, 200Hz, 1ms, 3000:1, 250cd/m2, Ívelt, DP, 2xHDMI, FreeSync, G-Sync, White, RGB, Gamer
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
DönthetőNem
Felbontás2560 x 1080
Gaming monitorIgen
HangszóróNincs
Képarány21:9
Képátló30 inch
Válaszidő1 ms
ÉrintőképernyőNem
Ajánlott termékek
Mikrofon/Fülhallgató
Genius HS-M300 Headset Green
  • Típus: Mobil headset
  • Hangrendszer: 2.0
  • Csatlakozó: 3.5mm