Denver 15,6" PMO-15604 IPS LED Portable
  • Gyártói cikkszám: PMO-15604
  • EAN / vonalkód: 5706751085864
  • 12 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Nincs
16:9, 1920x1080, 15,6", Full HD, LED, IPS, 60Hz, 30ms, 1000:1, 250cd/m2, 1xMini HDMI, 2xUSB-C, Hangszóró
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásNincs
Betekintési szög170 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
USB Type-C
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
DönthetőIgen
Felbontás1920 x 1080
Fényerő250 cd/m2
Gaming monitorNem
HangszóróVan
Hangszóró teljesítménye2 x 1 W
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia60 Hz
Képátló15.6 inch
Nvidia G-Sync támogatásNincs
Panel típusaIPS
Statikus kontraszt1000:1
TípusLED monitor
Válaszidő30 ms
Állítható magasságNem
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőNem
Ajánlott termékek
Monitor
HP 31,5" 532sf LED
  • Képarány: 17:9
  • Felbontás: 1920x1080
  • Kijelző méret: 31,5 "
  • Képminőség: Full HD
Kedvencekhez
Monitor
Acer 21,5" V227QE3bipv IPS LED
  • Képarány: 16:9
  • Kijelző méret: 21,5 "
  • Képminőség: Full HD
Webkamera
Logilink UA0368 Webkamera Black
  • Videó felbontás: HD
  • Mikrofon: Igen
  • Csatolófelület: USB 2.0
  • Fókusz: Manuális fókusz
HP 23,8" V24v G5 LED
  • Kijelző méret: 23,8 "