Digitus DN-10-06U-B Falra szerelhető Rackszekrény Black
  • Gyártói cikkszám: DN-10-06U-B
  • EAN / vonalkód: 4016032466253
  • 12 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • Típus: Falra szerelhető
  • Keret kapacitása: 6 U
  • Méret \": 10"
  • Magasság : 330 mm
Falra szerelhető, Keret kapacitása:6U, Méret:10", Magasság:330mm, Szélesség:312mm, Mélység:300mm, Black RAL9005, Összeszerelt
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
TípusFalra szerelhető
Keret kapacitása6 U
Méret \"10"
Magasság 330 mm
Szélesség312 mm
Mélység300 mm