Gigabyte 34" GS34WQCA LED Curved
  • Gyártói cikkszám: GS34WQCA
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Van
21:9, 3440x1440, 34", WQHD, LED, VA, 120Hz, 1ms, 3000:1, 300cd/m2, Ívelt, DP, 2xHDMI, FreeSync, Black
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásVan
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
DönthetőIgen
Energiaosztály - SDR (A-G)Termékinformációs adatlap
Felbontás3440 x 1440
Fogyasztás34 W
Fényerő300 cd/m2
Gaming monitorIgen
Görbület1500R
HangszóróNincs
Képarány21:9
Képfrissítési frekvencia120 Hz
Képátló34 inch