Hikvision DS-K1108AD Pro 1108A Series Card Reader Black
  • Gyártói cikkszám: DS-K1108AD
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • Jelleg: Külső
  • Típus: Chipkártyaolvasó
  • Csatolófelület: RS-485/Wiegand
  • Olvasott kártyák: RFID Card
Kártyaolvasó (Mifare/Desfire/Felica); RS485 vagy Wiegand kimenet; kültéri
Termékcsalád Univerzális
Kommunikációs protokoll RS485 + Wiegand
Beépített kártyaolvasó kártyaolvasóval
RFID kommunikáció Mifare+Desfire+Felica(13,56 MHz)
Beépített ujjnyomat olvasó ujjnyomatolvasó nélkül
Vandálbiztosság nem vandálbiztos
Védettség IP65 kültéri
Tápellátás 12 VDC
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési
Hatóság honlapján:
https://nmhh.hu/veglegestorles
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
JellegKülső
TípusChipkártyaolvasó
CsatolófelületRS-485/Wiegand
Olvasott kártyákRFID Card
RFID kommunikáció13,56MHz
Ajánlott termékek
Monitor
Acer 27" KA272Gbip IPS LED