Hikvision DS-K1108AE Pro 1108A Series Card Reader Black
  • Gyártói cikkszám: DS-K1108AE
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (2-3 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • Jelleg: Külső
  • Típus: Chipkártyaolvasó
  • Csatolófelület: RS-485/Wiegand
  • Olvasott kártyák: RFID Card
Kártyaolvasó 125 kHz MHz (EM); RS485 vagy Wiegand kimenet; kültéri
Termékcsalád Univerzális
Kommunikációs protokoll RS485 + Wiegand
Beépített kártyaolvasó kártyaolvasóval
RFID kommunikáció EM (125 kHz)
Beépített ujjnyomat olvasó ujjnyomatolvasó nélkül
Vandálbiztosság nem vandálbiztos
Védettség IP65 kültéri
Tápellátás 12 VDC
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési
Hatóság honlapján:
https://nmhh.hu/veglegestorles
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
JellegKülső
TípusChipkártyaolvasó
CsatolófelületRS-485/Wiegand
Olvasott kártyákRFID Card
RFID kommunikáció125KHz
Ajánlott termékek
Monitor
Asus 24,1" PA248QFV IPS LED
  • Képarány: 16:10
  • Felbontás: 1920x1200
  • Kijelző méret: 24,1 "
  • Képminőség: WUXGA
Kedvencekhez
Monitor
Lenovo 31,5" L32P-30 IPS LED
  • Képarány: 16:9
  • Felbontás: 3840x2160
  • Kijelző méret: 31,5 "
  • Képminőség: 4K
Mikrofon/Fülhallgató
Kingston HyperX QuadCast Black
  • Frekvencia átvitel: 20Hz-20kHz