LG 27" 27BA850-B IPS LED
  • Gyártói cikkszám: 27BA850-B
  • EAN / vonalkód: 8806096207307
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Nincs
16:9, 1920x1080, 27", Full HD, LED, IPS, 100Hz, 5ms, 1300:1, 250cd/m2, DP, 1xHDMI, 4xUSB3.0, 1xUSB-C, Hangszóró, LAN, Black, Állítható magasság, Pivot
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásNincs
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
DönthetőIgen
Felbontás1920 x 1080
Fényerő250 cd/m2
Gaming monitorNem
HangszóróVan
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia100 Hz
Képátló27 inch
Nvidia G-Sync támogatásNincs
Panel típusaIPS
Statikus kontraszt1300:1
TípusLED monitor
Tömeg (talppal)7.8 kg
Válaszidő5 ms
Állítható magasságIgen
Monitor
Msi MAG 322URDF E16 IPS LED
  • Képarány: 16:9
  • Felbontás: 3840x2160
  • Kijelző méret: 31,5 "
  • Képminőség: 4K
Kedvencekhez
Monitor
Benq 27" EX271Q IPS LED