LG 27" 27U511SA IPS LED
  • Gyártói cikkszám: 27U511SA
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • Állítható magasság: Nem
  • Bluetooth: Nem
  • Display Port: Nem
  • Érintőképernyő: Nem
16:9, 1920x1080, 27", Full HD, LED, IPS, 100Hz, 5ms, 1300:1, 250cd/m2, 2xHDMI, 2xUSB3.0, Wifi, Black
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
Állítható magasságNem
BluetoothNem
Display PortNem
ÉrintőképernyőNem
Felbontás1920x1080
Fényerő250 cd/m2
ForgathatóNem
FreeSyncNem
G-SyncNem
HangszóróNem
HDMI csatlakozó2 db
ÍveltNem
KártyaolvasóNem
Képarány16:9
Képfrissítés100 Hz
KépminőségFull HD
Kijelző méret27
Kijelző típusLED
Kontrasztarány1300:1
LANNem
LFDNem
Mini DisplayPortNem
Panel típusIPS
SzínBlack
USB3.02 db
Válaszidő5 ms
VGA csatlakozóNem
WebkameraNem
webOSNem
WifiIgen
Ajánlott termékek
Mikrofon/Fülhallgató
TnB C-Buds Wired Headset Black
  • Csatlakozó: USB-C
  • Frekvencia átvitel: 20Hz-20kHz
  • Hangrendszer: 2.0
Kedvencekhez
Monitor
Lenovo 27" P27Q-40 IPS LED
  • Képarány: 16:9
  • Felbontás: 2560x1440
  • Kijelző méret: 27 "