LG 27" 27BA550-B IPS LED
  • Gyártói cikkszám: 27BA550-B
  • EAN / vonalkód: 8806096097717
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Nincs
16:9, 1920x1080, 27", Full HD, LED, IPS, 100Hz, 5ms, 1300:1, 250cd/m2, VGA, 1xDVI, DP, 4xUSB3.0, Hangszóró, Black, Állítható magasság, Pivot
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásNincs
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókVGA (D-sub)
HDMI
DisplayPort
USB
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
DönthetőIgen
Energiaosztály - SDR (A-G)Termékinformációs adatlap
Felbontás1920 x 1080
Fogyasztás14.5 W
Fényerő250 cd/m2
Gaming monitorNem
HangszóróVan
Hangszóró teljesítménye2 x 2 W
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia100 Hz
Képátló27 inch
Magasság (talppal)53.6 cm
Mélység (talppal)23.9 cm
Nvidia G-Sync támogatásNincs
Panel típusaIPS
Statikus kontraszt1300:1
Szélesség (talppal)61 cm
TípusLED monitor
Tömeg (talppal)5.1 kg
Válaszidő5 ms
Állítható magasságIgen
Monitor
Asus 27" XG27WCS LED Curved
  • Képarány: 16:9
  • Felbontás: 2560x1440
  • Kijelző méret: 27 "