LG 27U631A-B 27" IPS LED monitor fekete 100Hz (USB-C: 15W)
  • Gyártói cikkszám: 27U631A-B
  • 12 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • Betekintési szög: 178 °
  • Csatlakozók:
    HDMI
    USB Type-C
    Fejhallgató
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
Betekintési szög178 °
CsatlakozókHDMI
USB Type-C
Fejhallgató
Felbontás2560 x 1440
Fényerő250 cd/m2
Gaming monitorNem
HangszóróNincs
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia100 Hz
Képátló27 inch
Panel típusaIPS
Statikus kontraszt1000:1
TípusLED monitor
Tömeg (talppal)4.4 kg
Válaszidő5 ms
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőNem
Ajánlott termékek
Monitor
Benq 23,8" GW2490TC IPS LED
  • Képarány: 16:9
  • Felbontás: 1920x1080
  • Kijelző méret: 23,8 "
  • Képminőség: Full HD
Kedvencekhez
Mikrofon/Fülhallgató
Panasonic RP-HJE125E-W White
  • Csatlakozó: 3.5mm
  • Frekvencia átvitel: 10Hz-24k Hz