LG 34" 34GX90SA OLED Curved
  • Gyártói cikkszám: 34GX90SA
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Van
21:9, 3440x1440, 34", WQHD, OLED, 240Hz, 0,03ms, 1,5M:1, 275cd/m2, Ívelt, DP, 2xHDMI, 2xUSB3.0, LAN, FreeSync, G-Sync, White, Állítható magasság, Gamer
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásVan
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
USB
USB Type-C
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
DönthetőIgen
Felbontás3440 x 1440
Fogyasztás45 W
Fényerő1300 cd/m2
Gaming monitorIgen
Görbület800R
HangszóróVan
Képarány21:9
Képfrissítési frekvencia240 Hz
Képátló34 inch
Nvidia G-Sync támogatásVan
Statikus kontraszt1500000:1
TípusOLED monitor
Válaszidő0.03 ms
Állítható magasságIgen
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőIgen
Ajánlott termékek
Monitor
AOC 34" CU34P2A LED Curved
  • Képarány: 21:9
  • Felbontás: 3440x1440
  • Kijelző méret: 34 "
  • Képminőség: WQHD
Kedvencekhez
Mikrofon/Fülhallgató
Lenovo H110 Gaming Headset Black
  • Bluetooth: Nem
  • Csatlakozó: 3.5mm
  • Frekvencia átvitel: 50Hz-20kHz