LG 34" 34BA85QE-B IPS LED Curved
  • Gyártói cikkszám: 34BA85QE-B
  • EAN / vonalkód: 8806096207321
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (5-8 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
    21:9, 3440x1440, 34", 4K, LED, IPS, 60Hz, 5ms, 1000:1, 300cd/m2, Ívelt, 2xHDMI, 4xUSB3.0, Hangszóró, LAN, Black, Állítható magasság
    Ajánlott termékek
    Monitor
    Benq 31,5" PV3200U IPS LED
    • Képarány: 16:9
    • Felbontás: 3840x2160
    • Kijelző méret: 31,5 "