LG 34" 34WR50QK-B LED Curved
  • Gyártói cikkszám: 34WR50QK-B
  • 36 hónap garancia
Népszerű
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • Betekintési szög: 178 °
  • Csatlakozók:
    HDMI
    DisplayPort
    Fejhallgató
21:9, 3440x1440, 34", 4K, LED, VA, 100Hz, 5ms, 3000:1, 300cd/m2, Ívelt, DP, 2xHDMI, Hangszóró, Black
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
Betekintési szög178 °
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
Fejhallgató
Felbontás3440 x 1440
Fényerő300 cd/m2
HangszóróNincs
Képarány21:9
Képátló34 inch
Panel típusaVA
Statikus kontraszt3000:1
TípusLED monitor
Tömeg (talppal)5.9 kg
Válaszidő5 ms
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőIgen
Ajánlott termékek
Monitor
Dahua 24,5" LM25-E241B IPS LED
  • Képarány: 16:9
  • Felbontás: 1920x1080
  • Kijelző méret: 24,5 "
  • Képminőség: Full HD
Kedvencekhez
Mikrofon/Fülhallgató
Hama Jam-Star Microphone Silver
  • Bluetooth: Nem
  • Csatlakozó: 6,3mm
  • Frekvencia átvitel: 100Hz-10kHz
  • Impedancia: 600 Ohm