LG 34" 34WR55QK-B LED
  • Gyártói cikkszám: 34WR55QK-B
  • EAN / vonalkód: 8806096235386
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Nincs
21:9, 3440x1440, 34", UWQHD, LED, VA, 100Hz, 5ms, 3000:1, 300cd/m2, Ívelt, DP, 2xHDMI, 2xUSB3.0, 1xUSB-C, Black
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásNincs
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
USB
USB Type-C
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
DönthetőIgen
Felbontás3440 x 1440
Fényerő300 cd/m2
Gaming monitorNem
Görbület1800R
HangszóróNincs
Képarány21:9
Képfrissítési frekvencia100 Hz
Képátló34 inch
Magasság (talppal)45.8 cm
Mélység (talppal)26 cm
Nvidia G-Sync támogatásNincs
Panel típusaVA
Statikus kontraszt3000:1
Szélesség (talppal)50.9 cm
TípusLED monitor
Tömeg (talppal)6.9 kg
Válaszidő5 ms
Állítható magasságIgen
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőNem
Ajánlott termékek
Monitor
Benq 23,8" GW2490T IPS LED
  • Képarány: 16:9
  • Felbontás: 1920x1080
  • Kijelző méret: 23,8 "