LG 45" 45GX90SA OLED Curved
  • Gyártói cikkszám: 45GX90SA
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (3-6 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Van
21:9, 3440x1440, 45", WQHD, OLED, 240Hz, 0,03ms, 1,5M:1, 275cd/m2, Ívelt, DP, 2xHDMI, 2xUSB3.0, 1xUSB-C, LAN, FreeSync, G-Sync, Black, Állítható magasság, Gamer
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásVan
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
USB
USB Type-C
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
DönthetőIgen
Felbontás3440 x 1440
Fényerő275 cd/m2
Gaming monitorIgen
Görbület800R
HangszóróVan
Képarány21:9
Képfrissítési frekvencia240 Hz
Képátló44.5 inch