Mon Asus 26.5" ROG Strix XG27AQDPG FreeSync Premium Pro, G-Sync QHD - QD-OLED - 500 Hz | 3 év garancia |
  • Gyártói cikkszám: XG27AQDPG
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Van
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásVan
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
USB
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
DönthetőIgen
Energiaosztály - SDR (A-G)Termékinformációs adatlap
Felbontás2560 x 1440
Fogyasztás65 W
Fényerő300 cd/m2
Gaming monitorIgen
HangszóróNincs
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia500 Hz
Képátló26.5 inch
Magasság (talppal)50.2 cm
Mélység (talppal)16.9 cm
Nvidia G-Sync támogatásVan
Statikus kontraszt1000:1
Szélesség (talppal)61 cm
TípusOLED monitor
Tömeg (talppal)6.6 kg
Válaszidő0.03 ms
Állítható magasságIgen
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőNem
Ajánlott termékek
Monitor
Acer 27" CB272Gbmiprx IPS LED
  • Képarány: 16:9
  • Felbontás: 1920x1080
  • Kijelző méret: 27 "