Mon Asus 27" ROG Strix XG27AQMR - IPS PIVOT
  • Gyártói cikkszám: XG27AQMR
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Van
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásVan
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
USB
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
DönthetőIgen
Felbontás2560 x 1440
Fogyasztás23 W
Fényerő350 cd/m2
HangszóróNincs
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia300 Hz
Képátló27 inch
Magasság (talppal)39.9 cm
Mélység (talppal)26.4 cm
Nvidia G-Sync támogatásVan
Panel típusaIPS
Statikus kontraszt1000:1
Szélesség (talppal)61.4 cm
TípusLED monitor
Tömeg (talppal)7.3 kg
Válaszidő1 ms
Állítható magasságIgen
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőNem
Ajánlott termékek
Monitor
Dell 27" SE2726D IPS LED
  • Képarány: 16:9
  • Felbontás: 2560x1440
  • Kijelző méret: 27 "