Mon Asus 31.5" ROG Strix XG32UCWMG FreeSync Premium Pro, G-Sync 4KUHD - OLED - 240 Hz | 3 év garancia |
  • Gyártói cikkszám: XG32UCWMG
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • AMD FreeSync támogatás: Van
  • Beépített webkamera: Nincs
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
AMD FreeSync támogatásVan
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókDisplayPort
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
HangszóróNincs
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia240 Hz
Nvidia G-Sync támogatásVan
Állítható magasságIgen
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőNem
Ajánlott termékek
Webkamera
Genius qCam 6000 Webkamera Red
  • Videó felbontás: Full HD
  • Fotó felbontás: 2 Mp
  • Mikrofon: Igen
  • Csatolófelület: USB 2.0
Kedvencekhez
Monitor
LG 49" 49U950A-W IPS LED
  • Képarány: 32:9
  • Felbontás: 5120x1440
  • Kijelző méret: 49 "
  • Képminőség: DQHD
Mikrofon/Fülhallgató
Maxell EB-98 Earphones Silver
  • Típus: Fülhallgató
  • Hangrendszer: 2.0
  • Csatlakozó: 3.5mm
  • Impedancia: 32 Ohm
Monitor
Gigabyte 27" GS27U IPS LED
  • Képarány: 16:9
  • Felbontás: 3840x2160
  • Kijelző méret: 27 "