Philips 24" 24M1N3200ZS/00 - IPS WLED
  • Gyártói cikkszám: 24M1N3200ZS/00
  • EAN / vonalkód: 8712581802714
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (2-3 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Van
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásVan
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
DönthetőIgen
Energiaosztály - SDR (A-G)E
Felbontás1920 x 1080
Fogyasztás24 W
Fényerő250 cd/m2
HangszóróNincs
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia165 Hz
Képátló23.8 inch
Magasság (talppal)41.6 cm
Mélység (talppal)19.3 cm
Nvidia G-Sync támogatásNincs
Panel típusaIPS
Statikus kontraszt1100:1
Szélesség (talppal)54 cm
TípusLED monitor
Tömeg (talppal)3.5 kg
Válaszidő1 ms
Állítható magasságNem
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőNem
Ajánlott termékek
Monitor
AOC 27" 27E4U IPS LED
  • Állítható magasság: Igen
  • Bluetooth: Nem
  • Display Port: Igen
  • Érintőképernyő: Nem
Kedvencekhez
Billentyűzet
Asus ROG Azoth Gaming Keyboard HU
  • Típus: Billentyűzet
  • PS/2 csatlakozó: Nem
  • USB csatlakozó: Igen
  • Lightning csatlakozó: Nem
Monitor
Philips 21,5" 2221V8A/00 LED