Monitor 27 Dahua LM27-B200 FHD VA 100 Hz
  • Gyártói cikkszám: LM27-B200
  • EAN / vonalkód: 6923172512000
  • 12 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • Betekintési szög: 178 °
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókVGA (D-sub)
HDMI
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
DönthetőIgen
Felbontás1920 x 1080
Fogyasztás36 W
Fényerő250 cd/m2
Gaming monitorNem
HangszóróNincs
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia60 Hz
Képátló27 inch
Nvidia G-Sync támogatásNincs
Panel típusaTN
Statikus kontraszt3000:1
TípusLED monitor
Válaszidő6.5 ms
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőNem
Ajánlott termékek
Monitor
Philips 24" 240B9/00 IPS LED
  • Képarány: 16:10
  • Felbontás: 1920x1200
  • Kijelző méret: 24 "