Philips 23,8" 24E2N1100LB/00 LED
  • Gyártói cikkszám: 24E2N1100LB/00
  • 24 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • Betekintési szög: 178 °
  • Csatlakozók:
    VGA (D-sub)
    HDMI
16:9, 1920x1080, 23,8", Full HD, LED, VA, 100Hz, 4ms, 4000:1, 250cd/m2, VGA, 1xHDMI, Black
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
Betekintési szög178 °
CsatlakozókVGA (D-sub)
HDMI
Felbontás1920 x 1080
Fogyasztás17.7 W
Fényerő250 cd/m2
HangszóróNincs
Képarány16:9
Képátló23.8 inch