Philips 27" 27B2U3601/00 IPS LED
  • Gyártói cikkszám: 27B2U3601/00
  • EAN / vonalkód: 8721038002423
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • Felbontás: 2560 x 1440
  • Fogyasztás: 13.8 W
16:9, 2560x1440, 27", QHD, LED, IPS, 120Hz, 4ms, 1500:1, 350cd/m2, DP, 1xHDMI, 4xUSB3.2, 1xUSB-C, Hangszóró, LAN, Black, Állítható magasság, Pivot
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
Felbontás2560 x 1440
Fogyasztás13.8 W
HangszóróVan
Panel típusaIPS
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőNem
Ajánlott termékek
Monitor
Lenovo 23,8" L24-41 IPS LED
  • Képarány: 16:9
  • Kijelző méret: 23,8 "