Philips 49" 49M2C8900 OLED Curved
  • Gyártói cikkszám: 49M2C8900
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Van
32:9, 5120x1440, 49", DQHD, OLED, QD-OLED, 240Hz, 0,03ms, 1,5M:1, 450cd/m2, Ívelt, DP, 2xHDMI, 1xUSB-C, Hangszóró, G-Sync, Black
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásVan
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
USB
USB Type-C
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
DönthetőIgen
Energiaosztály - SDR (A-G)
Felbontás5120 x 1440
Fogyasztás163.4 W
Fényerő250 cd/m2
Gaming monitorIgen
Görbület1800R
HangszóróVan
Hangszóró teljesítménye4 x 7.5 W
Képarány32:9
Képfrissítési frekvencia240 Hz
Képátló48.9 inch
Magasság (talppal)54.4 cm
Mélység (talppal)35.9 cm
Nvidia G-Sync támogatásVan
Statikus kontraszt1500000:1
Szélesség (talppal)119.5 cm
TípusOLED monitor
Tömeg (talppal)14 kg
Válaszidő0.03 ms
Állítható magasságIgen
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőIgen
Ajánlott termékek
Monitor
Benq 27" PD2705UA IPS LED
  • Állítható magasság: Igen
  • Bluetooth: Nem
  • Display Port: Igen
  • DVI csatlakozó: db
Kedvencekhez
Mikrofon/Fülhallgató
Rode Lavalier II Microphone Black
  • Bluetooth: Nem
  • Csatlakozó: 3.5mm
  • Frekvencia átvitel: 20Hz-20kHz
  • Impedancia: 2200 Ohm