Philips 49" 49M2C8900L/00 OLED Curved
  • Gyártói cikkszám: 49M2C8900L/00
  • EAN / vonalkód: 8712581803926
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Van
32:9, 5120x1440, 49", DQHD, OLED, QD-OLED, 144Hz, 0,03ms, 1M:1, 450cd/m2, Ívelt, DP, 2xHDMI, 1xUSB-C, Hangszóró, Black
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásVan
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
USB
USB Type-C
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
DönthetőIgen
Energiaosztály - SDR (A-G)G
Felbontás5120 x 1440
Fogyasztás156.5 W
Fényerő450 cd/m2
Gaming monitorIgen
Görbület1800R
HangszóróVan
Hangszóró teljesítménye4 x 7.5 W
Képarány32:9
Képfrissítési frekvencia144 Hz
Képátló48.9 inch
Magasság (talppal)54.4 cm
Mélység (talppal)35.9 cm
Nvidia G-Sync támogatásNincs
Statikus kontraszt1000000:1
Szélesség (talppal)119.5 cm
TípusOLED monitor
Tömeg (talppal)14 kg
Válaszidő0.03 ms
Állítható magasságIgen
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőIgen
Ajánlott termékek
Monitor
Dell 23,8" SE2426HG IPS LED
  • Képarány: 16:9
  • Felbontás: 1920x1080
  • Kijelző méret: 23,8 "