Philips EVNIA 180 Hz ívelt monitor 34", 34M2C5501A/00, 3440x1440, 21:9, 1ms, 300 cd/m2, HDMIx2/DisplayPort/USBx4
  • Gyártói cikkszám: 34M2C5501A/00
  • EAN / vonalkód: 8721038002225
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Van
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásVan
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
USB
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
DönthetőIgen
Energiaosztály - SDR (A-G)
Felbontás3440 x 1440
Fogyasztás47.8 W
Fényerő350 cd/m2
Gaming monitorIgen
Görbület1500R
HangszóróVan
Hangszóró teljesítménye2 x 5 W
Képarány21:9
Képfrissítési frekvencia180 Hz
Képátló34 inch
Magasság (talppal)43.4 cm
Mélység (talppal)31.1 cm
Nvidia G-Sync támogatásNincs
Panel típusaVA
Statikus kontraszt3000:1
Szélesség (talppal)80.8 cm
TípusLED monitor
Tömeg (talppal)8.6 kg
Válaszidő1 ms
Állítható magasságIgen
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőIgen
Ajánlott termékek
Monitor
HP 39,7" 740pm IPS LED Curved
  • Képarány: 21:9
  • Felbontás: 5120x2160
  • Kijelző méret: 39,7 "