PHILIPS IPS Gaming 260Hz monitor 27" 27M2N3501PA/00, 2560x1440, 16:9, 300 cd/m2, 0,3ms, HDMIx2/DisplayPort
  • Gyártói cikkszám: 27M2N3501PA/00
  • EAN / vonalkód: 8721038004304
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • Betekintési szög: 178 °
  • Csatlakozók:
    HDMI
    DisplayPort
    Fejhallgató
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
Betekintési szög178 °
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
Fejhallgató
Felbontás2560 x 1440
Fogyasztás35 W
Fényerő300 cd/m2
HangszóróVan
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia260 Hz
Képátló27 inch
Statikus kontraszt1000:1
Válaszidő1 ms
Állítható magasságIgen
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőIgen
Ajánlott termékek
Mikrofon/Fülhallgató
Sennheiser MD 46 Microphone Blue
  • Típus: Mikrofon
  • Csatlakozó: XLR
  • Impedancia: 350 Ohm
  • Frekvencia átvitel: 40Hz-18kHz
Kedvencekhez
Mikrofon/Fülhallgató
Sony MDR-ZX310R Headphones Red
  • Típus: Fejhallgató
  • Hangrendszer: 2.0
  • Csatlakozó: 3.5mm