Philips TAH3209BK/00 Bluetooth Headset Black
  • Gyártói cikkszám: TAH3209BK/00
  • 24 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • Típus: Headset
  • Hangrendszer: 2.0
  • Impedancia: 32 Ohm
  • Frekvencia átvitel: 20Hz-20kHz
Headset, 2.0, 32Ohm, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Hatótáv:10m, Black, Bluetooth
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
TípusHeadset
Hangrendszer2.0
Impedancia32 Ohm
Frekvencia átvitel20Hz-20kHz
MikrofonIgen
WirelessNem
Hatótávolság10 m
SzínBlack
BluetoothIgen
NFCNem
Ajánlott termékek
Mikrofon/Fülhallgató
Manhattan Stereo Headset Black
  • Típus: Fejhallgató
  • Csatlakozó: 3.5mm