QNAP NAS TS-873AEU-RP-4G (4GB) (8xHDD + 2xM.2 SSD)

  • Gyártói cikkszám: TS-873AEU-RP-4G
  • 36 hónap garancia
849 110 Ft
Kedvencekhez
Üzleteinkben az elektronikus fizetés mód kizárólag átutalással érhető el, bankkártyás fizetésre nincs lehetőség.
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-3 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • Backup szoftver: Van
  • Beépíthető meghajtók száma: 8 db
NAS, 3,5"/2,5"+M.2, SATA/M.2, Memória 4GB, 8xHDD, 2xM.2, 2x2,5GbE LAN, 2xUSB 3.2, 2xUSB-C, HDMI , PCIe Slot

Rövid mélységű, rackbe szerelhető, dupla 2,5 GbE csatlakozású NAS. Négymagos AMD Ryzen™ processzorral felszerelt rendszer, amely támogatja a 10/25 GbE hálózati bővítést vagy az M.2 SSD gyorsítótárazást a PCIe bővíthetőséggel a virtuális alkalmazások felgyorsításához

(Támogatja a QTS vagy QuTS hero operációs rendszereket)

A kompakt, 2U rackbe szerelhető TS-873AeU-RP egyetlen megoldásban egyesíti az AMD Ryzen™ V1000 sorozatú V1500B négymagos/nyolcszálas 2,2 GHz-es processzor és dupla 2,5 GbE csatlakozást erejét. Az előző generációs változathoz képest az új TS-873AeU két M.2 PCIe Gen3 x 1 foglalattal rendelkezik az NVMe SSD gyorsítótárazás vagy az Edge TPU által támogatott AI képfelismerés engedélyezéséhez. Az élvonalbeli hardver és a széleskörű szoftveres megoldások teszik a TS-873AeU-RP-t az elsődleges választássá az erőforrásigényes alkalmazások és feladatok végrehajtásához, beleértve a virtuális gépeket és az intenzív többfelhasználós hozzáférést. A helytakarékos és rövid mélységű (mindössze 11,7 hüvelyk vagy 297,4 mm) kialakítás megkönnyíti a telepítést a kisebb méretű rack szekrényekbe vagy a sűrűn kábelezett helyekre. A TS-873AeU-RP-ben két redundáns tápegység található, amelyek biztosítják a rendszer állandó működését.

Dupla 2,5 GbE csatlakozás
Két 2,5 GbE porttal rendelkezik. A port trönkölés használatával az akár 5 Gbps átviteli sebesség is elérhető.

PCIe bővíthetőség
Egy PCIe Gen3 x 8 foglalattal rendelkezik. A PCIe kártyák segítségével extra képességekkel bővítheted a NAS rendszer tudását, beleértve a 10/25 GbE portokat, a QM2-t vagy a Fibre Channel-t.

Optimalizált SSD teljesítmény
Két M.2 PCIe Gen 3 porttal rendelkezik az NVMe SSD-k telepítéséhez, valamint a Qtier™ és az SSD gyorsítótárazási technológiák engedélyezéséhez.

Hibrid felhőtároló
Felgyorsítja a blokk- és fájl alapú felhőtároló átjárókat a helyi gyorsítótárral az alacsony késleltetésű hozzáférés érdekében.

Virtuális gép alkalmazások
Hozz létre több virtuális gépet és konténereket a különböző alkalmazások futtatásához.

2U rövid mélységű kialakítás
A rackbe szerelhető NAS rendszer mindössze 30 cm-es mélységgel rendelkezik. Ez tökéletes megoldást jelent a kompakt méretű rack szekrényekbe történő telepítéshez, vagy az olyan környezetekhez, ahol sok kábellel kell dolgozni.



A Kormány döntése alapján a kereskedő tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles a fogyasztó részére ingyenes adattörlő kódot biztosítani.
Használja az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében!
További információ a Nemzeti Média- és Hírközlési
Hatóság honlapján:
https://nmhh.hu/veglegestorles

Az itt található információk a gyártók által megadott adatok, melyet a gyártók bármikor, előzetes bejelentés nélkül megváltoztathatnak.
Kérjük, tájékozódjon a megrendelés leadása előtt, mert a változásért, eltérésért nem tudunk felelősséget vállalni!
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.

Specifikáció

Backup szoftverVan
Beépíthető meghajtók száma8 db
EthernetVan
Magasság89 mm
Merevlemez csatlakozóSATA3
Mélység297 mm
RAID szintek0, 1, 5, 6, 10, 50, 60
RAID támogatásVan
Szélesség482 mm
USB csatlakozóVan
Wi-FiNincs
eSata csatlakozóNincs
átlagos értékelés
0
0 értékelés alapján
Legyél Te az első, aki értékelést ír!

Ajánlott termékek

Switch

Hikvision DS-3E0310HP-E

  • Portok száma: 10 db
  • PoE portok: 8
  • Menedzselhetőség: nem menedzselhető
  • Teljesítmény: 120 W
34 520 Ft
Kedvencekhez
    A termék értékeléséhez kérjük, jelentkezzen be!