SAMSUNG 24" LS24D310EAUXEN FHD VA 16:9 5ms monitor
  • Gyártói cikkszám: LS24D310EAUXEN
  • EAN / vonalkód: 8806095768519
  • 12 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
    Ajánlott termékek
    Kártyaolvasó
    EQuip Dual Connector Card Reader Black
    • Jelleg: Külső
    • Típus: Memóriakártya olvasó
    • Csatolófelület: USB-A/USB-C
    • Olvasott kártyák: SD/MicroSD Card
    Kedvencekhez
    Mikrofon/Fülhallgató
    MS Metis C101 headset Black/Gray
    • Csatlakozó: 3.5mm
    • Frekvencia átvitel: 20Hz-20kHz
    • Hangrendszer: 2.0
    • Kábel hossza: 1,5 m
    Monitor
    Asus 27" VG279QM5A IPS LED
    • Képarány: 16:9
    • Felbontás: 1920x1080
    • Kijelző méret: 27 "