Samsung 24" LH24QBCEBGCXEN LED Display
  • Gyártói cikkszám: LH24QBCEBGCXEN
  • EAN / vonalkód: 8806095204994
  • 24 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (5-8 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • Betekintési szög: 178 °
  • Csatlakozók:
    HDMI
16:9, 1920x1080, 24", Full HD, LED, ADS, 60Hz, 8ms, 4000:1, 350cd/m2, 1xHDMI, 1xUSB2.0, Wifi, LAN, Bluetooth, Black
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
Betekintési szög178 °
CsatlakozókHDMI
Felbontás1920 x 1080
Fogyasztás38.5 W
Fényerő250 cd/m2
Képarány16:9
Képátló23.8 inch
Magasság33.4 cm
Mélység3.1 cm
Panel típusaADS
Szélesség54.7 cm
Tömeg3 kg
Válaszidő14 ms
Ajánlott termékek
Monitor
Benq 31,5" RD320UA IPS LED
  • Állítható magasság: Igen
  • Bluetooth: Nem
  • Display Port: Igen
  • DVI csatlakozó: db
Kedvencekhez
Mikrofon/Fülhallgató
LORGAR SMP40 Microphone Black
  • Típus: Mikrofon
  • Csatlakozó: USB
  • Impedancia: 32 Ohm
  • Frekvencia átvitel: 73Hz-19,2kHz
Mikrofon/Fülhallgató
Arozzi Sfera microphone Chrome
  • Bluetooth: Nem
  • Csatlakozó: USB
  • Frekvencia átvitel: 20Hz-20kHz