Samsung 24" Odyssey G3 G30D LS24DG302EUXEN LED
  • Gyártói cikkszám: LS24DG302EUXEN
  • EAN / vonalkód: 8806095541747
  • 12 hónap garancia
Népszerű
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Van
16:9, 1920x1080, 24", Full HD, LED, VA, 180Hz, 1ms, 3000:1, 250cd/m2, DP, 1xHDMI, FreeSync, Black, Állítható magasság, Pivot, Gamer
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásVan
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
DönthetőIgen
Felbontás1920 x 1080
Fogyasztás17 W
Fényerő250 cd/m2
Gaming monitorIgen
HangszóróNincs
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia180 Hz
Képátló27 inch