Samsung 27'' LS27B800TGUXEN IPS LED
  • Gyártói cikkszám: LS27B800TGUXEN
  • EAN / vonalkód: 8806094522631
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (8-10 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Nincs
16:9, 3840x2160, 27", 4K, LED, IPS, 60Hz, 5ms, 1000:1, 350cd/m2, DP, 1xHDMI, 3xUSB3.0, 2xThunderbolt, Hangszóró, LAN, Black, Állítható magasság, Pivot
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásNincs
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
Thunderbolt 4
USB
Fejhallgató
DönthetőIgen
Energiaosztály - SDR (A-G)Termékinformációs adatlap
Felbontás3840 x 2160
Fogyasztás26 W
Fényerő350 cd/m2
HangszóróNincs
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia60 Hz
Képátló27 inch
Magasság (talppal)55.1 cm
Mélység (talppal)19.6 cm
Nvidia G-Sync támogatásNincs
Panel típusaIPS
Statikus kontraszt1000:1
Szélesség (talppal)61.5 cm
TípusLED monitor
Tömeg (talppal)7.1 kg
Válaszidő5 ms
Állítható magasságIgen
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőNem
Ajánlott termékek
Billentyűzet
Cherry Stream Keyboard Black US
  • Típus: Billentyűzet
  • PS/2 csatlakozó: Nem
  • USB csatlakozó: Igen
  • Lightning csatlakozó: Nem
Kedvencekhez
Monitor
Asus 27" VA27ECPSN IPS LED
  • Képarány: 16:9
  • Felbontás: 1920x1080
  • Kijelző méret: 27 "