Samsung 27" LS27D406GAUXEN IPS LED
  • Gyártói cikkszám: LS27D406GAUXEN
  • EAN / vonalkód: 8806095803098
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (6-8 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Nincs
16:9, 1920x1080, 27", Full HD, LED, IPS, 100Hz, 5ms, 1000:1, 250cd/m2, DP, 2xHDMI, 2xUSB2.0, Hangszóró, Black, Állítható magasság, Pivot
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásNincs
Betekintési szög178 °
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
USB
Fejhallgató
DönthetőIgen
Energiaosztály - SDR (A-G)C
Felbontás1920 x 1080
Fogyasztás14 W
Fényerő250 cd/m2
Gaming monitorNem
HangszóróVan
Hangszóró teljesítménye2 x 1 W
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia100 Hz
Képátló27 inch