Samsung 27" LS27FG510EUXEN LED
  • Gyártói cikkszám: LS27FG510EUXEN
  • EAN / vonalkód: 8806097369479
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (2-3 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Van
16:9, 2560x1440, 27", QHD, LED, VA, 180Hz, 1ms, 3000:1, 300cd/m2, DP, 2xHDMI, 1xUSB2.0, FreeSync, Silver, Állítható magasság, Pivot, Gamer
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásVan
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
DönthetőIgen
Felbontás2560 x 1440
Fogyasztás26 W
Fényerő300 cd/m2
Gaming monitorIgen
HangszóróNincs
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia180 Hz
Képátló27 inch
Magasság (talppal)52 cm
Mélység (talppal)23.4 cm
Panel típusaVA
Statikus kontraszt3000:1
Szélesség (talppal)61.8 cm
TípusLED monitor
Tömeg (talppal)4.6 kg
Válaszidő1 ms
Állítható magasságIgen
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőNem
Ajánlott termékek
Mikrofon/Fülhallgató
Synco Mic-M1S mikrofon
  • Típus: Mikrofon
  • Csatlakozó: 3.5mm
  • Frekvencia átvitel: 100Hz-20kHz